Hodnocení klientů

Nejlepší!!

Anna Kociánová | 07.06.2021

Jednoznačně doporucuji. O kočičky vzorně a s láskou pečováno. Nádherné prostředí. Pani majitelka je naprosto skvělá

Kočičí tábor

Garfild Laski | 22.09.2020

Dobrý den všem, jmenuji se Garfild a letos v září jsem byl opět 14 dnů na kočičím táboře u paní Doležalové. Tentokrát jsem tam měl kamaráda Samíka, se kterým si moc dobře rozumím. Když ho po 10 dnech chtěli odvézt domů, tak jsem ho urputně bránil. Bohužel se mi to nepodařilo, Samík odjel. Paní Doležalová byla trošku vyděšená, tak se mi věnovala a dělala mi každou chvilku zábavu, lehl jsem si k ní, nechal se drbat a hladit, vypadal jsem jako krásné hodné koťátko, ale takto jsem zabránil, aby odcházela z pokoje. Pak mi dělala společnost kočička, no 4 měsíční koťátko. Ten malý prcek se mě vůbec nebál, naopak se mnou pěkně vyváděl.
Na táboře jsem se naučil lozit po pletivu, je z něj udělaný balkonek u paní Doležalové. Doma jsem to zkoušel, ale máma říkala, že viset na síti ve čtvrtém patře není dobrý nápad. Taky se mámě nelíbilo, že se v pohodě promenáduju po rantlu na balkoně. A přitom mám zkušenosti s volným pádem z 8 patra.
Na táboře se prostě naučíte spoustu nových věcí. Takže kočky a kocouři, neváhejte a přijeďte se podívat. Rád se s Vámi seznámím a budu mít další nové kamarády a zážitky.

Kocicka Česinka

Jana | 25.08.2020

Doporučuji, protože moje Česinka bydleni v mini hotelu zbožňuje. Nikdy se jí pak nechce domu. Je vyklidněna. Paní to s kočičkama umí. Je na mé Česince poznat, že je jí v průběhu pobytu věnováno hodně lásky a pozornosti.

Kočičí tábor

Garfild Laski | 19.08.2019

Dobrý den, jmenuji se Garfild, jsem zrzavý kocour a letos v létě jsem byl opět na „táboře“ u paní Doležalové. Tentokrát až na 14 dnů a přebýval jsem v novém domečku s výběhem na zahradu. Bylo to úžasné, skamarádil jsem se s pejskem Beníkem, pořvával jsem na venkovní kočky. V noci zajímavé vzruchy, mouchy, můry a brouci. Paní Doležalová si ke mě chodila lehnout na lehátko, ale odpočívat jsem ji nenechal. Když jsem se vrátil domů, tak jsem se potřeboval trochu vyspat a skoro 14 dnů jsem spal 23h denně. Ta nejhorší vedra jsem přečkal v domečku a ne ve vyžhaveném bytě. No prostě paráda, příští léto jedu znovu. Moje „máma“ mě určitě přihlásí.

Surio a Sofinka

Libuše Fanturová | 01.07.2018

Jsem ráda, že jsem paní Doležalovou na netu našla...je velmi vstřícná a kočičky se u ní mají opravdu královsky. I když se právě moje kočička mrouskala, nebyla jsem odmítnuta - naopak - byla mé kočičce poskytnuta skvělá péče. A to nemluvím o "z počátku naštvaném Suriovi". Tento penzion pro kočičky naprosto doporučuji a za sebe a své kočičky vzkazuji - BUDEME SE SEM VRACET A RÁDI!!!

Kocouří školka

Garfild Laski | 19.06.2018

Po dvou měsících hledání, jsem konečně našla skvělé ubytování pro svého kocoura Garfilda, po dobu mé dovolené. U paní Doležalové se choval jako rozmazlené dítě vyžadující pozornost, prostě jako doma. Navíc získal kamarády - další kocoury. Ani se mu nechtělo domů a já se nedivím. Měl vše co si jen kocour může přát. Dobré jídlo, pití, bydlení, zábavu, mazlení, společnost...
Garfi mi už oznámil - na kocouří školku v přírodě jedu znovu, nejpozději za rok, nezapomeň mě objednat. A mě nezbývá než souhlasit - k paní Doležalové jedeme znovu. Děkujeme.
Iva Laski

Kocici lazne u pani Dolezalove

Cristianek-Píďa | 03.02.2018

Nemam slova na popsani radosti,kterou jsem mela,kdyz jsem uvidela kocici raj u pani Dolezalove.Bez starosti jsem meho milovaneho kocourka u nich nechala.Denne jsem dostavala fotky s komentarem,coz by mi nikdo z rod.a pratel neudelal.byla jsem velmi spokojena a Pidovi se evidentne nechtelo domu Stale na pani Dolezalovou a jejiho pritele s vdecnosti vzpominam.Jana K.

Monty a Ríša

Pavla Valtrová | 09.12.2017

Po roce kocouři opět hostovali u paní Doležalové, všechno proběhlo v pohodě.Také jsem byla v klidu, protože jsem věděla, že je o ně dobře postaráno. Tak zase příště.

Kocour jako doma

Vladimír Rychtařík | 29.10.2017

Vřele můžu doporučit. Pokud potřebujete oéhlídat vaši kočičku nebo kocourka, u paní Doležalové se bude cítit jako by zůstala doma.

Tobík a Edík poprvé mimo domov

Petra Kubešová | 24.07.2017

Naše dva kocourky Tobíka 7 let a Edíka 5 let vždy při naší nepřítomnosti hlídala dcera .Letos z pracovních důvodů nemohla a proto jsem musela najít náhradní ubytování. Na internetu jsem objevila inzerát paní Doležalové a ten se mi velmi líbil. Spojila jsem se s paní a naši kluci kočičí vyrazili. Nejen nám, ale i kocourkům se nové bydlení líbilo. Využívali všechny možnosti, ale hlavně výběh byl pro ně velké potěšení. Paní Doležalová je velmi příjemná a milá paní a je vidět, že má kočičky ráda a že se o ně s láskou stará. Moc milé bylo i to, že nám denně posílala zprávy a fotky, jak se kluci mají. Protože máme velmi dobrou zkušenost, vřele bych doporučila ubytování u paní Doležalové. Již název svědčí o tom, že kočičky jsou u paní Doležalové "jako doma"

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek